How to lay out a cosy terrace that your neighbours will be jealous of?

Blíží se léto. Slunce svítí, příroda kvete a krásné počasí nutí strávit nějaký čas na terase na čerstvém vzduchu. Jak správně uspořádat terasu? 

Terasa by měla být vybavena grilem a především venkovním zahradním nábytkem

Buďme k sobě upřímní – ne každého z nás baví sezení na zemi nebo dlouhé stání venku. Každá terasa by proto měla mít pohodlnou „zónu“, kde si můžete odpočinout, dát si šálek kávy nebo sklenku vína s přítelem a kochat se okolní krajinou.

Snímek obrazovky 2019-11-26 v 10.06.41Ale jaký nábytek by se k takovému prostředí hodil? Máme pro vás 2 tipy:

1. Závěsná houpačka

Určitě jsou chvíle, kdy si vzpomenete na své dětství, kdy jste se houpali na houpačce a užívali si každý pohyb nahoru a dolů a trávili čas venku na čerstvém vzduchu.

svaly
Nyní máte možnost vybavovat si tyto vzpomínky každý den a přitom zůstat v klidu doma. Na terasu snadno umístíte závěsnou houpačku , která je navíc tak pohodlná, že pravděpodobně strávíte hodiny sezením a čtením knihy nebo povídáním se sousedem.  Nosnost houpaček a židlí je 200 kg.

 

8660-6_prirodni-zavesne-kreslo-elis-s-horcicovym-polstarem

2. Závěsné houpací křeslo

Pokud rádi stojíte nohama na zemi a zároveň hledáte maximum pohodlí, máme pro vás perfektní variantu – závěsné houpací křeslo .

bod 3
Díky 100% přírodním materiálům a polštářům v několika různých barvách bude snadné vytvořit židli vhodnou pro každý design. Navíc vám bude poskytnut nejen prostor pro odpočinek, ale i prostor pro učení či práci.