How to lay out a cosy terrace that your neighbours will be jealous of?

Blíží se léto. Slunce svítí, příroda kvete a krásné počasí nutí strávit nějaký čas na terase na čerstvém vzduchu. Jak správně uspořádat terasu? 

Terasa by měla být vybavena grilem a především venkovním zahradním nábytkem

Buďme k sobě upřímní – ne každého z nás baví sezení na zemi nebo dlouhé stání venku. Každá terasa by proto měla mít pohodlnou „zónu“, kde si můžete odpočinout, dát si šálek kávy nebo sklenku vína s přítelem a kochat se okolní krajinou.

Snímek obrazovky 2019-11-26 v 10.06.41Ale jaký nábytek by se k takovému prostředí hodil? Máme pro vás 2 tipy:

1. Závěsná houpačka

Určitě jsou chvíle, kdy si vzpomenete na své dětství, kdy jste se houpali na houpačce a užívali si každý pohyb nahoru a dolů a trávili čas venku na čerstvém vzduchu.

svaly
Nyní máte možnost vybavovat si tyto vzpomínky každý den a přitom zůstat v klidu doma. Na terasu snadno umístíte závěsnou houpačku , která je navíc tak pohodlná, že pravděpodobně strávíte hodiny sezením a čtením knihy nebo povídáním se sousedem.  Nosnost houpaček a židlí je 200 kg.

 

8660-6_prirodni-zavesne-kreslo-elis-s-horcicovym-polstarem

2. Závěsné houpací křeslo

Pokud rádi stojíte nohama na zemi a zároveň hledáte maximum pohodlí, máme pro vás perfektní variantu – závěsné houpací křeslo .

bod 3
Díky 100% přírodním materiálům a polštářům v několika různých barvách bude snadné vytvořit židli vhodnou pro každý design. Navíc vám bude poskytnut nejen prostor pro odpočinek, ale i prostor pro učení či práci.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login